Dbaj o stopy

przez | 18 lutego, 2022

https://podolog-warszawa.pro/wrastajace-paznokcie-leczenie/


Odpowiednie dopasowane buty warunkiem zdrowych stóp a także dobrego stanu kręgosłupa i odpowiedniej sylwetki

Po kilkukrotnym założeniu niedobrze dobranego obuwia możesz zauważyć, że po długim dniu bolą Cię nogi. Możesz również zaznać podrażnienia skóry, powstania pęcherzy, bolesnych guzków i innych problemów ze stopami. Noszenie butów, które nie pasują, może również przynosić bóle pleców i problemy z postawą. Dlatego tak ważkie są dobrze dopasowane buty.

Czy jesteś jedną z milionów kobiet, które nie lubią swoich stóp – stóp zniszczonych

Jeśli wypróbowałaś ogromną ilość kosmetyków, farmaceutyków  z małą albo zerową ulgą lub nie nie stać Ciebie na częste zabiegi pedicure w spa, nie martw się. Ulga dla twoich zniszczonych, popękanych stóp jest blisko, w zaciszu własnego domu.

Nieatrakcyjne stopy mogą być jedną z przyczyn olbrzymiej popularności pedicure. A nowoczesne pedicure to już nie tylko estetyczne paznokcie. 

 Oto jak robić dobrze pedicure w domu:

* Zanurz stopy w ciepłej kąpieli z mydłem, by zmiękczyć suche modzele. Potem dokładnie wytrzyj stopy ręcznikiem.

* Użyj zupełnie nowej, wysokiej jakości szmerglówki do kształtowania i polerowania paznokci.

* Nawilż skórę za pomocą balsamu lub kremu

* Teraz poleruj paznokcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *