W jaki sposób pielęgnować włosy i skórę głowy?

przez | 26 sierpnia, 2021

Rynek kosmetyków do pielęgnacji włosów rozwija się prężnie. Pielęgnacja włosów to już nie tylko szampon i odżywka, ale też peeling skóry głowy i wcierka na porost włosów. Peeling skóry główy oraz wcierka mogą pomóc na problemy ze skórą głowy, np. łupież, nadmierne przetłuszczanie czy wypadanie włosów. Dbanie o prawidłowy stan skóry głowy jest równie istotne jak pielęgnacja samych włosów.


https://my-medyczni.net.pl/


WyróżniamyIstnieje dużo typów serum dla skóry głowy. Dostępne są wcierki nawilżające skórę głowy, a także wcierki regulujące przetłuszczanie. Aby kuracja skóry głowy zadziałała lepiej, można wybrać odpowiedni szampon trychologiczny. Aby oczyścić skórę warto zastosować peeling trychologiczny, na przykład peeling kwasowy, który nie zawiera podrażniających drobinek. W przypadku większych problemów skórnych, takich jak swędzenie lub zbytnie wypadanie włosów może pomóc konsultacja trychologiczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *