W jaki sposób przedstawiać siebie jako czlowieka mody

przez | 25 czerwca, 2021

Jestem jeszcze nader podekscytowany, by mieć możliwość pracy z marką jak Dapper (który robi wielki bramkarz od ponad dekady). Mamy najnowszy, największy, wszechstronny zespół projektowy w San Francisco, jaki jest sercem tego. Będę na mieszkaniu w Los Angeles oraz w Nowym Jorku z otoczeniem projektantów i ilustratorów.

https://modnyblog.pl

Jestem projektantem i uwielbiam być projektantem; Myślę, iż tak dobrze się zajmuje się mówić o projekcie. Uwielbiam pomysł współpracy z projektantami i markami … to niewątpliwie kreatywny proces. Uwielbiam pomysł bycia siłą twórczą, myślę, iż jest zatem ogromnie istotne dla każdego procesu twórczego, ażeby stworzyć własne pomysły, ponieważ daje ci szansę zobaczyć i usłyszeć, co zatem jest niewątpliwie kreatywne. Uwielbiam, iż pracuję z ludźmi, którzy mają perspektywę kreatywną, która sprawia, iż czujesz się zainspirowany.

https://www.jestmodnie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *