Łazienka w pięknym stylu

przez | 12 stycznia, 2021

 

Wytworne wyposażenie łazienki jest znaczącym aspektem przygotowywania domu czy mieszkania. Łazienka jest miejscem, w którym spędzamy niemało czasu każdego dnia. Rano przeważnie szykujemy się do pracy lub innego miejsca, a wieczorem relaksujemy się przed odpoczynkiem nocnym. Stąd łazienka winna być urządzona nade wszystko funkcjonalnie, ale tez i klimatycznie i estetycznie. Nierzadko o estetyce i klimacie lokum decydują niewielkie dodatki i akcesoria. Ale jakże je dobrać, żeby nadać łazience odpowiedni nastrój? 

Praktycznie i estetycznie 

Aplikator do mydła jest jednym z niewielkich sprzętów, które dodają wdzięku łazience. Coraz więcej osób rezygnuje z tradycyjnego mydła w kostce na rzecz mydła płynnego, bowiem jest ono wygodniejsze w użyciu. W dodatku mydło w kostce topi się w mydelniczce, czym zmniejsza estetykę umywalki. Dozowniki do mydła w płynie mają na tym polu znaczną przewagę, starczy jedynie nacisnąć dozownik i dostajemy tyle mydła ile wymagamy, nie brudząc przy tym umywalki. Następnym plusem jest fakt, że mydło w płynie nie wyślizgnie nam się z ręki jak to często zdarza się w przypadku mydła w kostce. 

Na rynku dostępna jest bogata oferta wszelkich przyborów łazienkowych takich jak dozownik do mydła. Można przebierać zarówno w kolorach, kształtach czy wymiarach. Prawidłowo jest dobrać aplikator do wystroju całej łazienki. Przykładowo, jeżeli w łazience dominuje kolor szary możemy dobrać aplikator w kolorze czerwonym czy białym, który dzięki kontrastowi będzie wyróżniał się na tle łazienki. Poszukując właściwego dla siebie aplikatora spotkamy się na pewno również z atrakcyjnymi dozownikami przezroczystymi, srebrnymi czy ze złotym zdobieniem. Dozowniki do mydła w płynie są często ceramiczne, jednakże możemy też spotkać szklane, plastikowe czy drewniane. Można nabyć aplikator do mydła w komplecie z kubkiem na szczotkę do zębów.  

 

qdecor

Jeden komentarz do „Łazienka w pięknym stylu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *