Trendy modowe sprzed dekad dzisiejszym przebojem

przez | 8 czerwca, 2020

Moda zmienia się, to ewidentne. Fasony pojawiają się, wygasają i znowu powracają po paru latach.

Lata siedemdziesiąte zeszłego stulecia to, jeżeli chodzi o spodnie moda na tak zwane dzwony. Były to spodnie węższe u góry i rozszerzane na dole. Moda na nie powróciła w dziewiątej dekadzie zeszłego wieku. Znowu ostatnio tu i ówdzie można zobaczyć ów fason.

W latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku popularne były nader wąskie i trochę za krótkie spodnie. Ta moda znowu powróciła w ostatnich latach. Była częścią stylu tytułowanego slim, który charakteryzował się również przylegającymi marynarkami.

W latach czterdziestych zeszłego wieku popularne były bardzo obszerne marynarki i bardzo szerokie – na całej długości, spodnie. Wydaje się, że blisko tej mody były garnitury w osiemdziesiątych latach ubiegłego wieku i w następnej dekadzie. Jednakże spodnie jeansowe to w latach dziewięćdziesiątych nadmienione wyżej dzwony.

Lata czterdzieste ubiegłego stulecia to, jeżeli chodzi o fryzury męskie moda na dłuższe włosy u góry i podcięte z tyłu i z boków. Owa tendencja powróciła powtórnie w latach dziewięćdziesiątych i ostatnio, słowem na początku lat dwudziestych naszego stulecia znów widać ten styl.

https://dantex-moda.pl