Moda w stylu boho

przez | 3 czerwca, 2020

Dla tych, którzy cenią sobie niebanalne kreacje, styl boho może się okazać znakomitym rozwiązaniem. Luz i silne nawiązania do artystycznej bohemy – to oznaki, którymi wyróżnia się moda boho. W stylu tym oczywista jest fascynacja dziećmi kwiatami i ich stylem, nie brak tu też cech charakterystycznych dla przyodziewków ludowych. Powiewne szaty, liczne koronki i frędzle – oto cechy, dzięki którym odzież w stylizacji boho będzie skutecznie przyciągała uwagę. Oprócz jeansu (najlepiej udekorowanego haftami) i naturalnych materiałów, w kreacji w stylizacji boho winny się pojawiać odpowiednio dobrane dodatki. Luźne bransolety i wianuszki z kwiatków powodują, iż sympatycy mody boho z dużą dozą prawdopodobieństwa wyróżnią się na ulicach naszych miejscowości. Styl ten to wiele nietuzinkowych rozwiązań dla |tych, którzy lubią wygodę.

 

https://litfashion.pl